alt

Trenerzy

Poniżej znajdziesz listę naszych trenerów

Daniel Prokurat

 

  • Założyciel Sparta Gym Warszawska Szkoła Walki. Mistrz Świata Muay Thai, który wiedzę zdobywał na Akademii Wychowania Fizycznego. Ze sportami walki związany od 2003 roku. Instruktor sportu ze specjalnościami: kick boxing, kulturystyka, samoobrona i fitness. W ostatnim czasie poszerza wiedzę z zakresu przygotowania motorycznego i mobility. Przygotuje Cię pod każdym kątem i zarazi pozytywną energią.
  • więcej info o trenerze

 

 

Marcin Bąk 

Marcin Bąk – ur.1983.Absolwent AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie (magister wychowania fizycznego). Trener osobisty.

Współzałożyciel i właściciel  Klubu Sztuk i Sportów Walki Movement Designers w latach 2009-2019 oraz założyciel klubu Sparta Gym Warszawska Szkoła Walki.

Medalista Międzynarodowych Mistrzostw Polski w skokach do wody, Akademickich Mistrzostw w gimnastyce sportowej i pływaniu. Wielokrotny Mistrz Polski oraz wielokrotny złoty medalista w SANDA / SANSHOU full contact. Uczestnik i zwycięzca w I gali zawodowych walk sanda, Kings of Sanda. Wielokrotny uczestnik zawodów krajowych w K-1 i muay thai.

Czynny kaskader.

więcej info o trenerze

Kamil Ekert

 

Absolwent Akademii Obrony Narodowej. Od 10 lat związany ze sportami walki z licznymi osiągnięciami. Jego ostatnimi pasjami są cross trening i biegi przeszkodowe. Nieustannie poszerza horyzonty. Zdobywa nową i aktualizuje posiadaną wiedzę, którą chętnie się dzieli. Instruktor kick boxingu, tajskiego bosku, kettlebell oraz cross treningu. Zmotywuje Cię jak mało kto i wyciśnie z Ciebie ostatnie poty.

Wiktor Brański

 

Urodzony na warszawskich Bielanach w 1987r. od 6-tego roku życia zaczął zajmować się Judo pod okiem medalisty Olimpijskiego Adama Adamczyka trenował przez 9 lat odnosząc na macie wiele sukcesów na arenie Polskiej jak i zagranicznej. Nie koncentrując się wyłącznie na jednej dyscyplinie sportowej uczęszczał do szkoły sportowej przy ul. Szegedyńskiej o profilu pięciobój nowoczesny. Po skończeniu treningów Judo zajął się Brazylijskim Jujitsu , Boksem oraz Kick-Boxingiem, szukając swojej drogi jako młody zawodnik Sztuk Walki. w wieku 18 lat Zaczął zajmować się Chińskim Boksem tzw. Sanda pod okiem Mariusza Ziomka po roku treningu zdobył swoje pierwsze Mistrzostwo Polski w kolejnych imprezach zdobywając dwukrotnie medale na mistrzostwach Europy i notując bardzo dobry wynik na mistrzostwach świata. Od 2010r. pomimo iż dalej jest czynnym zawodnikiem pracuje jako instruktor Sztuk Walki za równo z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi.

 

  • Trener Sanda
  • Boks
  • Kick Boxing
  • MMA
  • Treningi dla Młodzieży i dzieci
  • Treningi Obwodowo-stacyjne
  • Powrót do formy