alt

Kalistenika

KALISTENIKA by GHETTO WORKOUT

Street Workout to współczesna nazwa kalisteniki, czyli ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała. To m. in. znane wszystkim pompki, przysiady brzuszki, burpeesy. Dodając do tego zwisy oraz podciąganie na drążku mamy pełny zestaw. Odpowiednie zestawienie prostych ćwiczeń daje niewiarygodne rezultaty, jest przystępne dla każdego oraz cechuje się niezwykle niską urazowością. Trening street workout i kalisteniki harmonijnie rozwija całe ciało: mięśnie, układ kostno – stawowy oraz doskonale pobudza układ krążenia. Dzięki treningom kalisteniki pod okiem doświadczonego instruktora Ghetto Workout Poland wyrzeźbisz ciało, staniesz się silniejszy oraz sprawniejszy, poprawisz kondycję, nauczysz się jak trenować bezpiecznie i efektywnie, polepszysz wyniki sportowe.

Kalistenika to doskonały trening uzupełniający dla sportów walki (boks, muay thai czy MMA). Zajęcia odbywają się w poniedziałki  od 18:00 do 20:00 (pierwsza godzina trening, druga godzina warsztaty tematyczne) i czwartki od godziny 18:00 do 19:00. W zajęciach mogą brać udział zarówno zawodnicy jak i osoby amatorsko uprawiający sporty walki, do czego gorąco zachęcamy. Dla zawodników zajęcia są obligatoryjne i stanowią ważny element przygotowania siłowego.

Dlaczego kalistenika?

Nie potrzebujesz sprzętu
Mobilność czyli zwiększenie zakresu ruchu
Koordynacja
Mocne stawy i mięśnie

Ćwiczenia z masą własnego ciała takie jak podciągania, pompki, unoszenia nóg czy przysiady wszechstronnie przygotowują zawodnika sztuk walki  do zmagań na zawodowych i amatorskich ringach. Silne plecy, ramiona, brzuch i nogi dają przewagę nad przeciwnikiem, który pomija ten aspekt treningu w swoich przygotowaniach. Dlatego idąc na przeciw coraz to nowym wymaganiom stawianym przez zawodników z całego świata oferujemy Wam możliwość uczestniczenia w zajęciach kalisteniki.

 

 

 

 

Zapisz się już dzisiaj 664-988-111